sadsad x
asdasd
Teslimat Koşulları

Teslimat Bölgelerimiz

Ürünlerimizin tazeliğini yitirmeden teslim olması için MNG, Yurtiçi ve Aras Kargonun 1 günde teslimat yaptığı bütün bölgelere dağıtım yapmaktayız.

Teslimat Saatlerimiz

Siparişleriniz sabah 09:00 akşam 18:00 arası MNG, Yurtiçi ve Aras Kargo ile gönderilmektedir belli bir teslimat saati belirtememekteyiz. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.


Teslimat Tarihi Belirtme

sipariş oluşturuken teslimat gününüzü seçebilirsiniz bizde sizin müsait olduğunuz tarihte ürünlerinizi adresinize göndeririz ve ürünlerinizi kargoya vermeden önce hatırlatırız.

Teslimat Sorunlanları

Ürün Teslimat problemlerinizle ilgili olarak 0850 325 55 55 nolu çağrı merkezimize ulaşmanızı rica ederiz. Aldığınız ürünlerin içerisinde çabuk bozulabilen ürünler olduğu için teslimatı gerçekleştirebilmek adına çağrı merkezimiz size yardımcı olacaktır gerekirse alternatif bir tarih belirlenebilir..

Teslimat Ücretleri

Ürünleriniz MNG, Yurtiçi ve Aras Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderilir fakat kargo ücretlendirmeleri ile alakalı olarak çeşitli kampanyalar yapmaktayız bu kampanyalar sitemizde çeşitli görsellerle bildirilir ve alış veriş sonunda kargo ücreti düşülür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.