Taze Yeşil Soğan Demet (408)

Fiyat : ₺5,50(KDV Dahil)
₺5,50 'den başlayan taksitlerle

Taze Yeşil Soğan

Dört mevsim yetişen taze soğan ya da diğer adıyla yeşil soğan, mutfakların ve salataların vazgeçilmez lezzetlerinden biridir. Lezzetinin yanı sıra şifa niyetine de kullanılan taze soğanı, tarih boyunca şifacılar enfeksiyonlardan kelliğe kadar birçok rahatsızlık için kullanmışlardır. İçerdiği vitaminler ve mineraller ayrıca doğal antibiyotik oluşu, Doğal taze soğanı vazgeçilmez yapmıştır. Bu enfes şifa kaynağını siparişinizi verdiğiniz anda bahçeden topluyor, aynı gün kargo yaparak adresinize gönderiyoruz.

 Doğal Taze Yeşil Soğanın Faydaları

B,C, A vitamini ve kalsiyum, magnezyum, potasyum ve fosfor minerali açısından oldukça zengindir.

Taze yeşil soğanın yüksek besin değeri sayesinde vücut bağışıklığı ve hastalıklara karşı direncini artırmaya yardımcı olur.

Doğal yetiştirilmiş taze yeşil soğan tüketildiğinde tansiyonu yüksek olan kişilerin tansiyonunun düşmesine yardımcı olur.

Tüketildiğinde hazmı kolaylaştırır ve iştahın açılmasına neden olur.

Uykusuzluk sıkıntısı olanlarda olumlu yönde etkili olur. Kaliteli bir uyku düzeninin olmasını sağlar.

Doğal taze yeşil soğanın sinir sistemine olumlu yönde etkileri vardır.

Hafıza sıkıntısı yaşayanların bol bol Doğal yeşil soğan tüketmesi önerilir.

Gelişen teknolojiyle birlikte hormonlu gıdalar da artmaya başladı. Her daim özlemini duyduğumuz o Doğal köy ürünlerini nereden alacağını düşünenler "Doğal taze yeşil soğan nasıl alırım? Doğal ürünleri, yöresel ürünleri ve geleneksel ürünleri nasıl alırım?" sorularını sormaya başladı. İşte bu konuda size yardım etmeyi Doğal File ailesi olarak kendimize amaç edindik. Aydın Nazilli'de bulunan çiftliklerimiz ve tarlalarımızda yetiştirdiğimiz ürünleri doğallığını ve tazeliğini kaybetmeden sizlere ulaştırmak için çalışıyoruz.