Portakal kg. (376)

Fiyat : ₺10,00(KDV Dahil)
* ₺10,00 'den başlayan taksitlerle

Doğal Portakal

Ege Denizi'nin ılık meltem rüzgarları ile büyüyen portakal ağaçlarımızda yetişen tatlı, sulu ve taze portakallarımızı evlerinize kadar getiriyoruz. Taze portakal, içerdiği vitamin ve minerallerden dolayı kışın en fazla tüketilen meyvesidir. Bol miktarda C vitamini ile kış hastalıklarından korunmamızı sağlarken aynı zamanda serbest radikallerle savaşarak kanseri önlemeye yardımcı olur.

Siparişinizi verin, dalından taze taze kopardığımız portakallarımızı hemen gönderelim. Tazeliğin ve doğallığın en lezzetlisini Doğal File ile yaşayın.

Ev Yapımı Doğal Portakal Faydaları

Doğal portakal tüketildiğinde içerdiği C vitamininden dolayı bağışıklık sistemin güçlendirerek vücudun hastalıklara karşı direncini artırır.

Taze Portakal böbrek taşlarının düşmesine katkıda bulunur.

Kolesterolü düşürmeye yardımcı olur.

İçerdiği hesperidin ve magnezyum miktarından dolayı kan basıncına etki eder ve düşmesini sağlar.

Doğal portakal cildin nemlenmesine katkıda bulunur.

Geleneksel yöntemle yetiştirilmiş taze portakal içerdiği D-linonene adlı bilesenden dolayı; kolon kanseri, meme kanseri ve cilt kanseri gibi hastalıklara yakalanma riskini azaltır.

Gelişen teknolojiyle birlikte hormonlu gıdalar da artmaya başladı. Her daim özlemini duyduğumuz o Doğal köy ürünlerini nereden alacağını düşünenler "Doğal portakal nasıl alırım? Doğal ürünleri, yöresel ürünleri ve geleneksel ürünleri nasıl alırım?" sorularını sormaya başladı. İşte bu konuda size yardım etmeyi Doğal File ailesi olarak kendimize amaç edindik. Aydın Nazilli'de bulunan çiftliklerimiz ve tarlalarımızda yetiştirdiğimiz ürünleri doğallığını ve tazeliğini kaybetmeden sizlere ulaştırmak için çalışıyoruz.