Patlıcan Biber Közleme 600 gr
Patlıcan Biber Közleme 600 gr

Patlıcan Biber Közleme 600 gr Kampanyalı Ürün

0,00
İndirim Oranı : %80 İndirim

PATLICAN KÖZLEME

Aydın Nazilli'nin en doğal patlıcanları tek tek toplandı . Patlıcanlarımız kendi bahçemizde yetiştirildi. Doğal küçük çekirdekli ve enfens tadı ile sizlere hiç tatmadığınız bir deneyim ekleyecek 

FAYDALARI 

  • Kalp sağlığını geliştirir. Patlıcanlardaki lif, sindirim sürecine yardımcı olmaktan daha fazlasını yapar, aynı zamanda kalp sağlığınızı iyileştirmenize yardımcı olur
  • Kansere karşı koruyucu
  • Anemiyi önler
  • Beyin fonksiyonunu artırır
  • Sindirime yardım
  • Kemik sağlığını geliştirir

Odun ateşinde közlediğimiz patlıcanlarımız hijyenik ortamda ayıklandıktan sonra kavanozlanıp vakumlanıyor. Salatalarınızda ve mezelerinizde kullanacağınız patlıcan közlemelerimiz sizleri bekliyor .

 

ÖNEMLİ BİLGİ :Türkiye'nin en doğal en katkısız köy ürünlerini üreten e-ticaret firmaı olmayı hedefliyoruz, yatırımlarımızın karşılığını aldığımız için çok mutluyuz . KADIN GİRİŞİMCİ olarak durmadan çalışmaya devam edeceğiz, atalarımızın  özel tariflerini sizlere her daim iletmeye çalışacağız. Siz değerli dogalfile.com ziyaretçilerinin geri dönüşü bizim için çok önemlidir.

Size daha iyi hizmet verebilmek için lütfen ürünlerimizden memnuniyet,şikayet  ve önerileri bildirimlerinizi bizlere iletmemenizi rica ederiz.

 

detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizden iletişime geçebilirsiniz 0256 610 09 33 whatsapp hattımız 0530 153 23 83

 

 

Çerez Kullanımı