Patlayan Mısır 250 gr. (224)

Fiyat : ₺4,50(KDV Dahil)
* ₺4,50 'den başlayan taksitlerle
Patlayan Mısır

Evde sinema keyfi yapanların vazgeçilmezi, aile toplantılarının baş tacı ve yılbaşı akşamlarının en eğlenceli kuruyemişi patlamış mısırı sevmeyen yoktur. Nazilli’nin eşsiz doğasında yer alan tarlalarımızda yetiştirdiğimiz mısırlarımızı sofralarınıza kadar getiriyoruz. Yerli mısırımızı tarlamıza tek tek ellerimizle dikiyor, filiz verinceye kadar suluyor daha sonra bir çocuk gibi büyümesine yardım ediyoruz. Mısırımızın lezzetini alan kargalardan saklamak için birkaç tane korkuluk bile yapıyoruz. :) Doğal patlayan mısırlarımızı mevsimi geldiğinde toplayarak paketleyip, en doğal haliyle sofralarınıza getiriyoruz.  

Doğal Patlayan Mısırın Sağlığa Faydaları

Doğal patlayan mısır tüketildiğinde sindirim sisteminin düzenli çalışmasını sağlar, hazmı kolaylaştırır.

Tam tahıllı olduğu için doğal mısır kolesterol seviyesini dengede tutmaya yardımcı olur.

Diyabet hastaları için mükemmel bir besindir, kan şekerini düzenler.

İçerdiği bol miktarda antioksidan sayesinde vücut direncini artırır. Vücutta bulunan serbest radikallerle savaşır. Kanser riskini azaltır.

Doğal mısırda bulunan vitamin ve mineraller sayesinde vücuttaki hücre yapısı yenilenir.

Doğal patlayan mısır Alzheimer hastalarının tüketmesi gereken önemli bir besin kaynağıdır.

Cilt için faydalıdır, saçların dökülmesine engel olur.

Sinir sistemine etki eder, mutlu hissetmemizi sağlar.

Gelişen teknolojiyle birlikte hormonlu gıdalar da artmaya başladı. Her daim özlemini duyduğumuz o Doğal köy ürünlerini nereden alacağını düşünenler "Doğal patlayan mısır nasıl alırım? Doğal ürünleri, geleneksel doğal lezzetleri, kahvaltılık ürünleri ve yöresel ürünleri nereden ve nasıl alırım?" sorularını sormaya başladı. İşte bu konuda size yardım etmeyi Doğal File ailesi olarak kendimize amaç edindik. Aydın Nazilli'de bulunan çiftliklerimiz ve tarlalarımızda yetiştirdiğimiz ürünleri doğallığını ve tazeliğini kaybetmeden sizlere ulaştırmak için çalışıyoruz.