Maydanoz Demet (400)

Fiyat : ₺3,50(KDV Dahil)
₺3,50 'den başlayan taksitlerle

Doğal Maydanoz

“Her şeye (köfteye) maydanoz olma” deyimini kullanmayanımız yoktur.. İşte tam da maydanoza göre mükemmel bir tanım olmuş bu deyim. Çünkü maydanozun yakışmadığı yemek yok denecek kadar azdır. Her mevsim bahçemizde yetiştirdiğimiz maydanozlarımızı Ege’nin ılık meltem rüzgarlarının savurduğu Nazilli’deki bahçemizde büyütüyoruz. Sipariş verdiğiniz zaman bahçeye iniyor, dallarından taze taze kopardığımız maydanozlarımızı adresinize gönderiyoruz.

Doğal Maydanozun Faydaları

Diyabeti olan hastalar maydanoz tükettiğinde kan şekeri düzeyi düşer.

İçerdiği besinden dolayı idrar söktürücü olarak kullanılırken, safra kesesi ve böbrek taşı enfeksiyonlarında kullanılır.

Doğal maydanoz ağız ve diş sağlığını korur, ağız kokusunun gitmesine yardımcı olur.

Yaprakları ve sapı antiseptik olarak kullanılan maydanoz mide bulantısını da engeller.

Taze maydanozda bulunan beta karotenler sayesinde, tüketildiğinde göz sağlığını korur.

İçerdiği A vitamini dolayısıyla doğal maydanoz tüketildiğinde vücudu kanserden ve kalp hastalıklarından korur.

Gelişen teknolojiyle birlikte hormonlu gıdalar da artmaya başladı. Her daim özlemini duyduğumuz o Doğal köy ürünlerini nereden alacağını düşünenler "Doğal maydanoz nasıl alırım? Doğal ürünleri, yöresel ürünleri ve geleneksel ürünleri nasıl alırım?" sorularını sormaya başladı. İşte bu konuda size yardım etmeyi Doğal File ailesi olarak kendimize amaç edindik. Aydın Nazilli'de bulunan çiftliklerimiz ve tarlalarımızda yetiştirdiğimiz ürünleri doğallığını ve tazeliğini kaybetmeden sizlere ulaştırmak için çalışıyoruz.