Günlük Yufka 5 adet (813)

Fiyat : ₺17,00(KDV Dahil)
* ₺17,00 'den başlayan taksitlerle

El Açması Günlük Taze Yufka

Günün stersi ve yorgunluğunun ardından eve gittiğinizde taze demlenmiş dumanı tüten çayın yanında elde açılmış günlük yufkadan yapılmış bir parça böreği tatmayı kim istemez ki? İşte siz o yorgunlukla evde yufka açmayın, marketlerden de doğal olduğuna emin olmadığınız yufkalardan almayın diye Has Undan yaptığımız hamurla yufkalarımızı ellerimizle açtık. Tamamen geleneksel yöntemlerle açtığımız yufkalarımız market raflarından satın aldığınız yufkalar gibi koruyucu içermez. Sadece akşam yemeğinde değil günün her anında elde açılmış günlük yufkalarla yaptığınız börekler size eşlik edecek çıtır çıtır lezzetine doyamayacaksınız.

Elde Açılmış Günlük Yufka Doğal File'de

Gelişen teknolojiyle birlikte hormonlu gıdalar da artmaya başladı. Her daim özlemini duyduğumuz o doğal köy ürünlerini nereden alacağını düşünenler "Evde açılmış günlük yufka nereden ve nasıl alırım?" sorusunu sormaya başladı. İşte bu konuda size yardım etmeyi Doğal File ailesi olarak kendimize amaç edindik. Aydın Nazilli'de bulunan çiftliklerimiz ve tarlalarımızda yetiştirdiğimiz ürünleri doğallığını ve tazeliğini kaybetmeden sizlere ulaştırmak için çalışıyoruz.

Ürünlerimizi tamamen doğal yöntemler kullanarak, Nazilli'de bulunan tarlalarımızda hiçbir kimyasal ilaçlama yöntemi kullanmadan geleneksel yöntemlerle yetiştiriyoruz.  İyi tarım elde etmek için yerli tohum ve doğal gübrenin önemini çok iyi biliyoruz. Amacımız; artık büyük marketlerde bulmadığınız doğal ve lezzetli ürünleri, sizlere ulaştırmak...

Yeni neslin hormonsuz ve GDO'suz beslenmesine katkıda bulunmak için çalışıyoruz. Bu hedefe ulaşmak için çiftçilerimizin tarlalarını ve  bahçelerini tek tek gezip en iyi ürünü seçerek sizlere ulaştırıyoruz. 

Unutmayalım ki; 'iyi tarımla yaşamak lüks değildir'