sadsad x
asdasd

Süt Çiğ Günlük 1,5 Litre

10,00 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Taze Günlük Süt (Çiğ İnek Sütü)

  Nazilli’de köyümüzde yaşayan kadınlar, her sabah ilk ışıklarla birlikte henüz kahvaltılarını yapmadan, kovalarını ellerine alarak ineklerinin yanına giderler. Önce onların yemlerini ve suyunu verir, ardından da onları incitmeden sağarlar. Kovalarını çiğ sütle doldurduktan sonra evine gelen kadınlar, sütleri geleneksel yöntemlerle tülbent gibi ince bir süzgeçten geçirerek, sağma esnasından dışarıdan gelebilecek herhangi bir şey varsa ondan ayırırlar. Taze taze henüz pişirilmeden sütler hazırlanır ve en doğal hali ile şişelenir. Sütlerimizi bu aşamalardan geçirerek en doğal hali ile ile şişeleyerek adresinize gönderiyoruz.

  Doğal Çiğ İnek Sütünün Faydaları

  Doğal inek sütü tüketildiğinde vücudu zinde tutar, kasların gelişimine faydası olur. Vücuttaki istenmeyen yağları daha çabuk atmaya yardımcı olur.

  Vücuttaki yağları doğal yollarla atmaya yardımcı olur, obeziteye karşı etkilidir.

  Taze günlük sütün kalsiyum oranı çok yüksektir. Çiğ süt tüketen kişilerin kemik yapısının daha güçlü olduğu ortaya çıkmıştır.

  Doğal çiğ süt tüketildiğinde yavaş çalışan bağırsakların hızlı çalışmasını sağlar. Kabızlık ve ishal şikayeti olanlarda etkili olur.

  Doğal günlük süt tüketildiğinde saç ve diş sağlığını olumlu yönde etki eder. Diş yapısının güçlü olmasını sağlarken saçların daha parlak ve canlı görünmesini sağlar.

  Bol miktarda magnezyum ve potasyum içeren günlük taze süt kan basıncı seviyesini dengede tutar ve kalbi korur. Bu sayede felç ve tansiyon riskini azaltır.

  Sinir sistemini de etkileyen doğal çiğ inek sütü; yorgunluğu giderir, kasların gevşemesini sağlar, yatıştırır ve stresi azaltır.

  Çiğ sütün cilde parlaklık ve güzellik kattığı ispatlanmıştır. Çiğ inek sütü yüze yapılan maskelerde, yüzde bulunan aknelerin ve çillerin kaybolduğu ortaya çıkmıştır.

  Gelişen teknolojiyle birlikte hormonlu gıdalar da artmaya başladı. Her daim özlemini duyduğumuz o Doğal köy ürünlerini nereden alacağını düşünenler "Doğal günlük süt (çiğ inek sütü) nasıl alırım? Doğal ürünleri, geleneksel doğal lezzetleri, kahvaltılık ürünleri ve yöresel ürünleri nereden ve nasıl alırım?" sorularını sormaya başladı. İşte bu konuda size yardım etmeyi Doğal File ailesi olarak kendimize amaç edindik. Aydın Nazilli'de bulunan çiftliklerimiz ve tarlalarımızda yetiştirdiğimiz ürünleri doğallığını ve tazeliğini kaybetmeden sizlere ulaştırmak için çalışıyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.