sadsad x
asdasd
Gizlilik ve Güvenlik

GİZLİLİK İLE KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI METNİ

 

Gizliliğiniz bizim için son derece önemli olup;  internet sitesine Facebook üzerinden giriş yapan TÜKETİCİ’ler ile Üyelik ve Mesafeli Satış Sözleşmesini ad-soyad ile diğer kişisel bilgilerini girerek imzalayan TÜKETİCİ’lerin tüm bilgileri gizli ve kişisel bilgi sayılmakta ve anılan kişisel bilgileriniz Veri Sorumlusu sıfatıyla tarafımızca saklanmaktadır.

 

TÜKETİCİ; SATICI’nın; iştirakleri, grup şirketleri, iş ortakları tarafından, kampanyalar, avantajlar, ürün-hizmet tanıtımları, reklâm, pazar araştırması anketleri ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamaları ile bilgilendirmelerine ilişkin olarak her türlü elektronik iletişim aracı ile kendisine ticari elektronik ileti gönderilmesine işbu sözleşme ile rıza vermektedir.

 

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek kişiye ilişkin her türlü bilgiyi ‘kişisel veri’ olarak tanımlamaktadır. Bu kapsamda Üyelik ve Mesafeli Satış Sözleşmesini imzalayan TÜKETİCİ’nin paylaşmış olduğu her türlü bilgi Kişisel Verilerini oluşturmaktadır.

 

TÜKETİCİ’nin internet sitesinde bildirdiği Kişisel verileri verileri Açık Rızaya dayalı şekilde ve işbu Gizlilik ile Kişisel Verilerin Korunması metninde belirtilen amaç ve kapsam dışında kullanılmamak kaydıyla, tüketici profilini tanımak, veri analizi- araştırma-geliştirme yapmak, trendleri anlamak, pazarlama ve reklam hizmetlerinde de kullanılmak üzere ve amacıyla SATICI tarafından anonim hale getirilerek kaydedilecek, saklanacak, güncellenecek, 3. kişilere ancak anonim hale getirilerek açıklanabilecek, devredilebilecek, sınıflandırılabilecek ve amaç ile sınırlı süre kadar kayıt altında tutularak işlenebilecektir.

 

TÜKETİCİ tarafından internet sitesinin kullanıldığı durumda, TÜKETİCİ internet tarayıcısı, IP adresi, çerez bilgileri, internet sitesindeki ziyaretler sırasında gözden geçirilmiş sayfalar, otomatik olarak sadece anonim hale getirilmek koşulu ile SATICI tarafından kayıt altına alınmasına TÜKETİCİ rıza göstermektedir.

 

Yukarıda belirtilen amaç ve süre kadar tutulacak olan anonim hale getirilen Kişisel Verileriniz gerektiği takdirde SATICI’nın iş ortaklarına, işletmeci, hissedarlara kanunen ve/veya sözleşmesel olarak yetkili kamu kurum ve kuruluşlarına ve özel kişilere, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun (KVKK)’nun 4. maddesinde belirtilen kriterlere uygun olarak 7. maddesi dikkate alınarak ve 8. ile 9. maddelerinde belirtilen kişisel veri aktarma şartları uyarınca ve amaç süresi kadar işlenerek aktarılabilecektir.

 

İnternet sitesine girerken oluşturduğunuz Üyelik Bilgileri ile Kullanıcı adı ve şifresini 3. Kişiler ile paylaşmamanızı rica ederiz. Aksi halde yetkisiz kullanım nedeniyle karşılaşabileceğiniz herhangi bir hukuki talep ve şikâyetlerde bizzat Üyelik ile Mesafeli Satış Sözleşmesini imzalayan TÜKETİCİ ile iletişime geçilecektir.

 

TÜKETİCİ olarak yukarıda Kişisel Verilerin işlenmesi ve kullanılması ile ilgili olarak vermiş olduğunuz açık rızayı her zaman geri alma ve kişisel verilerinizin işlenme amacını, süresini öğrenme hakkınızın olduğunu belirtir, konuyla ilgili olarak istenildiği zaman SATICI’nın belirttiği  destek@dogalfile.com hesabına mail yöntemi ile başvurulabileceğinizi belirtiriz.    

 

SATICI işbu sözleşmede istediği zaman değişiklik yapma hak ve yetkisine sahiptir.

 

Firma Ünvanı: Ser-Saa Doğal Ürünler - Serkan Özkan

Mersis No: 1834029939800018

Adres: Kuştepe mah. Yoncalı sk. Enko İş Merkezi. No:2 Kat:3 Şişli - İSTANBUL

Adres 2:Arslanlı Mah. Zafer cd. no:71/A Nazilli / AYDIN

Eposta: destek@dogalfile.com

Tel: 0850 325 55 55

Fax: 0212 291 65 80

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.