Ev Yapımı Şeftali Reçeli 500 gr. (662)

Fiyat : ₺18,00(KDV Dahil)
₺18,00 'den başlayan taksitlerle

Ev Yapımı Doğal Şeftali Reçeli

Kahvaltılarınızda kızarmış ekmeğin üzerine sürdüğünüz ev yapımı doğal şeftali reçeli ile kendinizi şımartmanın en tatlı halini yaşayın. Sevdiğiniz yaz meyvelerini, mevsiminde toplayarak mis kokusunu ve lezzetini kaybetmeden, geleneksel yöntemlerle işleyip doğal ev yapımı şeftali reçelimizi yapıyoruz. 
Nazilli’de çiftliklerimizde yerel tohum kullanarak yetiştirdiğimiz doğal şeftalilerimizi işleyerek, Ege’nin sağlıklı lezzetini sofralarınıza taşıyoruz.

Doğal Ev Yapımı Şeftali Reçelinin Faydaları

Ev yapımı Doğal şeftali reçeli tüketen insanların sindirim sistemi düzene girer, bağırsaklarında bulunan solucanlar düşer.
 
Antioksidan bakımından çok zengin bir meyve olan şeftali vücutta yer alan serbest radikallerle savaşarak kanseri önlemeye yardımcı olur.
 
İçerdiği potasyum miktarından dolayı ev yapımı doğal şeftali reçeli tüketildiğinde, düzensiz kalp atışları ve kas güçsüzlüğü sorunu azalır.
 
Doğal şeftali reçeli tükettiğinizde cilt sağlığınız düzene girer.
 
Geleneksel şeftali reçelinin kemikleri güçlendirmeye olumlu yönde etkileri olur.
 
Yöresel Doğal ürünlerin vücudumuza faydası oldukça fazladır. Ev yapımı katkısız şeftaliyenildiği zaman tansiyona ve kalbe olumlu yönde etkisi olur.
 
Kemikleri güçlendirir, iş yoğunluğundan kaynaklanan stres ve kaygıyı azaltır.
 
Şeftali reçeli diyabete yakalanma riskini düşürür.
 
Gelişen teknolojiyle birlikte hormonlu gıdalar da artmaya başladı. Her daim özlemini duyduğumuz o Doğal köy ürünlerini nereden alacağını düşünenler "Doğal ev yapımı şeftali reçeli nasıl alırım? Doğal ürünleri, geleneksel doğal lezzetleri ve yöresel ürünleri nereden ve nasıl alırım?" sorularını sormaya başladı. İşte bu konuda size yardım etmeyi Doğal File ailesi olarak kendimize amaç edindik. Aydın Nazilli'de bulunan çiftliklerimiz ve tarlalarımızda yetiştirdiğimiz ürünleri doğallığını ve tazeliğini kaybetmeden sizlere ulaştırmak için çalışıyoruz.