Ev Yapımı Portakal Reçeli 500 gr. (0)

Fiyat : ₺18,00(KDV Dahil)
₺18,00 'den başlayan taksitlerle

 Ev Yapımı Doğal Portakal Reçeli

Geleneksel lezzetler diyarı Ege’deki portakal bahçelerimizde yetiştirdiğimiz portakallarımızı hasat zamanı geldiğinde topluyor ve ev yapımı doğal portakal reçelimizi yapıyoruz. Mevsiminde henüz tazeyken topladığımız portakallarımızı hemen reçel yapmak için işleme alıyoruz. Tamamen geleneksel yöntemlerle yaptığımız portakal reçelimizin içine herhangi bir katkı maddesi koymuyoruz. Doğal yöntemlerle yetiştirdiğimiz portakal ağacımızın meyvesinden reçel yaparken de doğallıktan şaşmıyoruz. Sabah kahvaltılarınıza eğlence katacak ev yapımı taze portakal reçeli şimdi Doğal File farkıyla sofralarınıza gelsin.

Ev Yapımı Doğal Portakal Reçelinin Faydaları

Doğal portakal reçeli tüketildiğinde içerdiği C vitamininden dolayı bağışıklık sistemin güçlendirerek vücudun hastalıklara karşı direncini artırır.

Ev yapımı portakal reçeli böbrek taşlarının düşmesine katkıda bulunur.

Kolesterolü düşürmeye yardımcı olur.

İçerdiği hesperidin ve magnezyum miktarından dolayı kan basıncına etki eder ve düşmesini sağlar.

Doğal portakal reçeli cildin nemlenmesine katkıda bulunur.

Geleneksel yöntemle hazırlanmış taze portakal reçeli içerdiği D-linonene adlı bilesenden dolayı; kolon kanseri, meme kanseri ve cilt kanseri gibi hastalıklara yakalanma riskini azaltır.

Gelişen teknolojiyle birlikte hormonlu gıdalar da artmaya başladı. Her daim özlemini duyduğumuz o Doğal köy ürünlerini nereden alacağını düşünenler "Ev yapımı Doğal portakal reçeli nasıl alırım? Doğal ürünleri, yöresel ürünleri ve geleneksel ürünleri nasıl alırım?" sorularını sormaya başladı. İşte bu konuda size yardım etmeyi Doğal File ailesi olarak kendimize amaç edindik. Aydın Nazilli'de bulunan çiftliklerimiz ve tarlalarımızda yetiştirdiğimiz ürünleri doğallığını ve tazeliğini kaybetmeden sizlere ulaştırmak için çalışıyoruz.