Ev Yapımı Mürdüm Eriği Marmelatı 200 gr. (650)

* ₺13,50 'den başlayan taksitlerle

Ev Yapımı Doğal Mürdüm Eriği Marmelatı

Çiftliğimizde doğal şartlarda yetişen taze mürdüm eriğini ağaçlarımızdan toplayıp marmelat yapıyoruz, Doğal File ailesi olarak geleneksel bir lezzeti daha sofralarınıza taşıyoruz.. Mevsimi geldiğinde dallarından topladığımız doğal ve taze mürdüm eriklerini herhangi bir katkı maddesi koymadan marmelat yapıyoruz. Nazilli'de yaşayan köylü kadınlarımızın elleriyle yaptığı mürdüm eriği marmelatımızı sabah kahvaltılarınızı şölene dönüştürecek. Lezzet kavanozunun kapağını açtığınız an da yayılan kokusu başınızı döndürecek.

Ev Yapımı Doğal Mürdüm Eriği Marmelatının Faydaları

Doğal ev yapımı mürdüm eriği marmelatı göz hastalıklarına karşı vücudu korur.

İçerdiği C vitamininden dolayı günlük demir ihtiyacını büyük oranda karşılar.

Doğal mürdüm eriği marmelatı antioksidan açısından oldukça zengin besin kaynağıdır.

Glisemik indeks özelliğinden dolayı kan şekerini dengede tutar. Tip 2 diyabet hastalarının mutlaka tüketmesi gereklidir.

Makula dejenerasyonuna karşı vücudu korur.

Lif yönünden oldukça zengin olduğu için sindirim sistemini düzenler, bağırsakların işlevini hızlandırır.

Doğal mürdüm eriği marmelatı  kadınlarda menopoz dönemi sonrasında ortaya çıkan kemik hastalıklarına olumlu yönde etki eder.

Diyet yapanların kilo kontrolü yapması için oldukça uygun bir meyvedir. İdeal kiloda kalmak isteyenler, mutlaka ara öğünlerde ev yapımı mürdüm eriği marmelatı tüketmelidir.

Ev yapımı mürdüm eriği marmelatı idrar söktürücü ve adet düzenleyici etkileri vardır.

Gelişen teknolojiyle birlikte hormonlu gıdalar da artmaya başladı. Her daim özlemini duyduğumuz o Doğal köy ürünlerini nereden alacağını düşünenler "Ev yapımı Doğal mürdüm eriği marmelatını nasıl alırım? Doğal ürünleri, yöresel ürünleri ve geleneksel ürünleri nasıl alırım?" sorularını sormaya başladı. İşte bu konuda size yardım etmeyi Doğal File ailesi olarak kendimize amaç edindik. Aydın Nazilli'de bulunan çiftliklerimiz ve tarlalarımızda yetiştirdiğimiz ürünleri doğallığını ve tazeliğini kaybetmeden sizlere ulaştırmak için çalışıyoruz.