Ev Yapımı Menemenlik Acısız 600 gr. (687)

Fiyat : ₺20,00(KDV Dahil)
₺20,00 'den başlayan taksitlerle

Ev Yapımı Menemenlik (Acısız)

Akşam yemeklerinizin can kurtaranı, sabah sofralarının prensi ve öğle arası atıştırmalıklarının baş tacı menemeni sevmeyeni yoktur. Doğal File ailesi olarak çok sevdiğimiz menemeni size kolaylık olsun diye ellerimizle hazırlayıp doğradık ve kavanozlara doldurduk.

Nazilli’nin sağlıklı ve güzel doğasında yer alan tarlalarımıza ektiğimiz  biberlerimizi ve domateslerimizi hasat dönemi geldiğinde tazeyken topluyoruz. Biberin ve domatesin tohumunu seçerken genetiği değiştirilmemiş köy tohumlarından kullanıyoruz. Toprağımızı ise ürünlerimizi ekmeden evvel, doğal gübre ile karıştırarak daha çok verimli olmasını sağlıyoruz. Hazır menemenliğimizle kış aylarında rahatlıkla sofralarınızı kuracak, sağlıklı ve doğal beslenmeye devam edeceksiniz.

Acıkınca en çok söylediğimiz mottomuz mutlaka “Bir tek menemen olsun bir de yanında banmak için ekmek olsun yeter” diyoruz. İşte kahvaltıların assolisti, öğrenci evlerinin kadim dostu, uykusuz gecelerin ve aniden gelen misafirlerin gözünü doyuran en güzel yemek… En güzel menemeni ben yaparım diyorsanız ev yapımı hazırladığımız menemenliğimizi kullanarak sevdiklerinize harika bir sofra hazırlayabilirisiniz.

Gelişen teknolojiyle birlikte hormonlu gıdalar da artmaya başladı. Her daim özlemini duyduğumuz o Doğal köy ürünlerini nereden alacağını düşünenler  "Ev yapımı Doğal menemenlik nasıl alırım? Doğal ürünleri, yöresel ürünleri ve geleneksel ürünleri nasıl alırım?" sorularını sormaya başladı. İşte bu konuda size yardım etmeyi Doğal File ailesi olarak kendimize amaç edindik. Aydın Nazilli'de bulunan çiftliklerimiz ve tarlalarımızda yetiştirdiğimiz ürünleri doğallığını ve tazeliğini kaybetmeden sizlere ulaştırmak için çalışıyoruz.