sadsad x
asdasd

Nasıl Başladık?

 Bir Sabah hiçbir lezzeti olmayan bir dilim domatesle başladı bizim hikâyemiz. Memlekete duyulan özlem ateşledi projemizin fitilini. 9 yıldır Ser-Saa Telemarketing ve 2017 ocak ayında katıldığımız Porto Fenari firmalarımız ile kaliteli hizmetten öğrendiğimiz her şeyi hayata geçirip aynı zamanda doğup büyüdüğümüz yer de olan ve uzun yaşam sırrına sahip Aydın Nazilli’de 2500 
m2 alan üzerine Doğal File Çiftliğini kurduk.
Çiftliğimizde Aydın’ın en doğal, en lezzetli, katkısız sebze ve meyvelerini sizin için topluyoruz ve bu sebze ve meyveleri mevsiminde taptaze kapınıza kadar gönderiyoruz.
Çiftliğimizde Nurcan Abla ve onun güleryüzlü ekibi sizin için birbirinden doğal ve lezzetli fasulye, patlıcan, bamya, börülce gibi birçok sebzeden kışlık konserve, mis gibi domateslerden salçalar, püreler, katkısız doğal şeker ile üretilen reçeller yine aynı mantıkla üretilen marmelatlar, kompostolar, pestiller ve daha birçok ev yapımı lezzetler hazırlamakta
Tabi biz bununla da yetinmeyip çiftliğimize kurduğumuz taş ocağı ile has undan köy ekmeği, bazlama gibi çeşitli unlu mamul üretimi yapıyoruz.


Ayrıca çiftliğimizde 650 m2 büyüklüğünde steril kurutma alanında sizlere kurutulmuş dolmalık patlıcandan bibere, incirden kayısıya bir çok ürün kurutmaktayız.

İşte bu doğal lezzetler profesyonel hizmet ile birleştirip sizler için kurduğumuz dogalfile.com adresi size sanki köy pazarında geziyormuş hissi verecek.

Unutmayalım ki "İyi tarımla yaşamak lüks değildir."

EN DOĞALI EN TEMİZİ DOĞAL FİLEDE

Seçim sizin, zaman sizin, taşıma ve lezzet bizim işimiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.