Defne Yaprağı 50 gr. (343)

Fiyat : ₺6,50(KDV Dahil)
₺6,50 'den başlayan taksitlerle

Defne Yaprağı

Akdeniz ve Ege bölgesinde sıklıkla tüketilen defne yaprağı şifalı bir besin kaynağıdır. Yemeklere kattığı o mis gibi kokusu ve tadı, yemeklerin lezzetine lezzet katar.  Genellikle balık ve et yemeklerinde kullanılan defne yaprağı sağlıklı beslenmeye çalışan insanların baş tacıdır.

 Farklı ülkelerde restoranların vazgeçilmezi olan defne yaprağının kullanımı ülkemizde pek yaygın değildir. Oldukça lezzetli ve sağlıklı olan defne yapraklarımızı sözler için toplayarak paketledik. Sağlıkla tadmanız için adresinize kadar gönderiyoruz.

Doğal Defne Yaprağının Faydaları

 Kış hastalıklarından korunmayı sağlar; soğuk algınlığı ve grip gibi hastalıkların önüne geçer.

Defne yaprağı idrar söktürücü ve balgam sökücü olarak da kullanılır.

Kolesterole olumlu yönde etki eder, romatizmaya iyi gelir.

Doğal defne yaprağı ile cildi gençleştirebilirisiniz. Bunun için yemeklerinize defne yaprağı koymanız yeterlidir.

Vücuttaki aknelere iyi gelir, aknelerin geçmesini sağlar.

Defne yaprağı kan şekerini dengeler.

Diş ağrısına ve görme sorunlarına iyi gelir.

Kalp ve damar sağlığına olumlu yönde etki eder, kulak ağrılarında etkili olur.

Gelişen teknolojiyle birlikte hormonlu gıdalar da artmaya başladı. Her daim özlemini duyduğumuz o Doğal köy ürünlerini nereden alacağını düşünenler "Doğal defne yaprağı nasıl alırım? Doğal ürünleri, yöresel ürünleri, kahvaltılık ürünleri ve geleneksel ürünleri nasıl alırım?" sorularını sormaya başladı. İşte bu konuda size yardım etmeyi Doğal File ailesi olarak kendimize amaç edindik. Aydın Nazilli'de bulunan çiftliklerimiz ve tarlalarımızda yetiştirdiğimiz ürünleri doğallığını ve tazeliğini kaybetmeden sizlere ulaştırmak için çalışıyoruz.